Søg
Kontakt
Kontakt
Kontakt os Karriere Leverandør
Ejer
Ejer login
Bliv udlejer
 

Sommerhus: Løkken

Sommerhus: Løkken, Jammerbugten, Nordjylland, Danmark

Husnr. 64690
Huskategori: ★★★★

Booking af huset

Booking af huset

Uge ManTirsOnsTorsFreLørSøn
92324252627281
102345678
119101112131415
1216171819202122
1323242526272829
14303112345
Mulig ankomstdato
Valgte periode
Ledig dato
Ikke ledig
Din booking

Husbeskrivelse

1 Opholdsstue: 1 dobbeltopredning, Chromecast, Apple TV, tv
1 Soveværelser: 1 dobbeltseng
Køkken: Elkogepl., køleskab, fryser 60 - 99 l, Miniovn, kaffemaskine, opvaskemask.
Bad/wc: Wc, håndvask, bruser
1 Udeareal: Havemøbler
Og: Centralvarme, naturgrund 70 m², sommerhusområde

Om ferieboligen

"Detaljer om huset:
Ferieboligen er i super stand og ligger i gåafstand til strand, shopping, restaurationer, indkøbs- og transportmuligheder med mere. Der er 1 soverum og 1 badeværelse, og huset er praktisk indrettet med et rummeligt badeværelse og en lukket have. Her er plads til fire personer, og det er tilladt at medbringe husdyr. Rejser I 2 par sammen, er det oplagt at leje hhv. denne bolig samt lejligheden på 1. sal på samme adresse. Du har egen parkering netop foran boligen. 

Ferieboligens indretning:
Du træder ind i en opgang, der rummer plads til praktiske fornødenheder, og derfra starter vejen ind i et super dejligt køkken/alrum/stue med masser af lys og luft. Fra dette rum kan du tilgå ferieboligens rummelige badeværelse, og soveværelse, samt den dejlige have, hvor du helt ugeneret kan finde læ og ro. Boligen er oplagt at leje til sin ferie, når man gerne vil opholde sig midt i Løkken by, samtidig med at man er tæt på vesterhavet, skøn natur og har sin egen have. 

Huset er røgfrit og ungdomsgrupper er ikke tilladt. "

Om området

Ferieboligfaciliteter

4
1
70m²
ja
nej
Inkl.
300 m
 
Gratis adgang til badeland
 
Dansk TV
 
1 badeværelse
 
Opvaskemaskine
 
Bygget 2004
 
100 m til restaurant
 
90 m til indkøb
 
300 m til kyst
 
Parkering
Gratis annullering
Hvis du har valgt en ikke-refunderbar pris, vil der ikke blive givet nogen refusion. For refunderbare priser, se venligst betingelserne for gratis afbestilling nedenfor:
Gratis annullering op til 35 dage før ankomst. Gældende for ankomst i perioden 21/2-2026 til 1/1-2027
Gratis annullering op til 35 dage før ankomst. Gældende for ankomst i perioden 2/1-2027 til 7/1-2028
Se vilkår her

Hvad er betingelserne for at få gratis annullering med 15 dage til ankomst?

Tilbuddet om 15 dages annullering gælder for ophold i udvalgte sommerhuse i udvalgte perioder. Gæster kan annullere deres ophold gratis op til 15 dage før ankomst. Hvis en annullering foretages indenfor 14 dage til ankomst, gælder de normale annulleringspolitik jf. Lejebetingelser. Annulleringsmulighederne samt dato for, hvornår bookingen senest skal være annulleret vil altid fremgå af lejebeviset.

Tilbuddet gælder for udvalgte sommerhuse og på udvalgte ankomstdatoer. Tjek venligst detaljerne på siden for sommerhuset, inden du gennemfører bookingen, da sommerhusejeren løbende kan framelde og tilvælge muligheden for 15 dages annullering. Det er derfor vigtigt, at du tjekker, om 15 dages annullering er tilvalgt for sommerhuset på den dag, hvor du foretager bookingen.

Hvad er betingelserne for at opnå gratis annullering med 45/35 dage til ankomst?

Fra 7. juli 2022 gælder gratis annullering med 35/45 dage til ankomst for nye bookinger med ankomst frem til 8. januar 2028.

Tjek venligst detaljerne på siden, inden du gennemfører din booking. Annulleringsmuligheder samt dato for senest annullering vil fremgå af dit lejebevis.

Top-attraktioner i området

Du er her: Løkken, Jammerbugten, Sommerhus 64690, 4 personer