Søg
Kontakt
Kontakt
Kontakt os Karriere Leverandør
Ejer
Ejer login
Bliv udlejer
 

Sommerhus: Hvalpsund

Sommerhus: Hvalpsund, Rundt om Limfjorden, Limfjorden, Danmark

Husnr. 63983
Huskategori: ★★★
foto
på vej

Booking af huset

Booking af huset

Uge ManTirsOnsTorsFreLørSøn
40293012345
416789101112
4213141516171819
4320212223242526
44272829303112
Ferieboligen er ikke ledig i den valgte periode.
Mulig ankomstdato
Valgte periode
Ledig dato
Ikke ledig
Din booking

Husbeskrivelse

1 Opholdsstue: Brændeovn, Chromecast, tv
3 Soveværelser: 1 dobbeltseng, 1 seng, 1 seng
Køkken: El-komfur, køleskab m/frostboks, mikroovn, kaffemaskine, opvaskemask.
Bad/wc: Wc, håndvask, bruser
1 Udeareal: Havemøbler, Terrasse, Veranda
Og: El-varme, luft/vand varmepumpe, naturgrund 677 m², udsigt over vand

Om ferieboligen

Hyggeligt sommerhus med udsigt over Limfjorden

Velkommen til vores hyggelige sommerhus i naturskønne Hvalpsund – et område i rivende udvikling med både strand, havn og golfbane lige i nærheden. Huset er løbende renoveret og fremstår lyst og indbydende, perfekt til både afslapning og oplevelser.

Fra grunden og den ene af husets to terrasser er der en skøn udsigt over Limfjorden – ideel til morgenkaffen eller en rolig aftenstund med solnedgang. Området er fredeligt og naturrigt, med gode muligheder for gåture, cykling og badeture.

Her får du et sommerhus, hvor hygge, natur og nærhed til vandet går hånd i hånd.

Enkelt seng i soveværelse 2 er kun 170 cm.

Om området

Ferieboligfaciliteter

4
3
50m²
nej
nej
Inkl.
130 m
 
Energivenlige tiltag (jordvarme, solenergi eller varmepumpe)
 
Pejs/brændeovn/bioethanol pejs
 
1 badeværelse
 
Opvaskemaskine
 
Bygget 1964, renoveret i 2025
 
552 m til restaurant
 
1,2 km til indkøb
 
130 m til kystfiskeri
 
130 m til kystfiskeri
 
1,5 km til sø
 
130 m til fiskeri
Gratis annullering
Hvis du har valgt en ikke-refunderbar pris, vil der ikke blive givet nogen refusion. For refunderbare priser, se venligst betingelserne for gratis afbestilling nedenfor:
Gratis annullering op til 45 dage før ankomst. Gældende for ankomst i perioden 3/1-2026 til 1/1-2027
Se vilkår her

Hvad er betingelserne for at få gratis annullering med 15 dage til ankomst?

Tilbuddet om 15 dages annullering gælder for ophold i udvalgte sommerhuse i udvalgte perioder. Gæster kan annullere deres ophold gratis op til 15 dage før ankomst. Hvis en annullering foretages indenfor 14 dage til ankomst, gælder de normale annulleringspolitik jf. Lejebetingelser. Annulleringsmulighederne samt dato for, hvornår bookingen senest skal være annulleret vil altid fremgå af lejebeviset.

Tilbuddet gælder for udvalgte sommerhuse og på udvalgte ankomstdatoer. Tjek venligst detaljerne på siden for sommerhuset, inden du gennemfører bookingen, da sommerhusejeren løbende kan framelde og tilvælge muligheden for 15 dages annullering. Det er derfor vigtigt, at du tjekker, om 15 dages annullering er tilvalgt for sommerhuset på den dag, hvor du foretager bookingen.

Hvad er betingelserne for at opnå gratis annullering med 45/35 dage til ankomst?

Fra 7. juli 2022 gælder gratis annullering med 35/45 dage til ankomst for nye bookinger med ankomst frem til 2. januar 2026.

Tjek venligst detaljerne på siden, inden du gennemfører din booking. Annulleringsmuligheder samt dato for senest annullering vil fremgå af dit lejebevis.

Top-attraktioner i området

Du er her: Hvalpsund, Rundt om Limfjorden, Sommerhus 63983, 4 personer